KONST / Litografier / Färglitografi 11811610
nr 1181 1610
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 79/125
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:08:57
4/5 19:06:14
700 kr
6/5 13:00:21
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann